LANSMANDA ALINAN YOĞUN TALEP KARŞISINDA YENİ DAİRELER “ERKEN SATIŞA” AÇILDI.
AŞAĞI KAYDIRIN TANITIM FİLMİ
ERKEN SATIŞ FIRSATI İÇİN FORMU DOLDURUN
YOĞUN TALEP NEDENİ İLE 2018'DE SATIŞI PLANLANAN YENİ DAİRELERDE ERKEN SATIŞ FIRSATI İÇİN FORMU DOLDURUN

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında; metro durağı, tuğla cepheli balkonlu evleri ve dev Şehir Parkı’yla Sinpaş Finans Şehir’den ev alanlar şimdiden kazanmaya başladı.

Lansmanda alınan yoğun talep karşısında 2018 yılında satışa açmayı planladığımız stüdyo ve 1+1'ler "Erken satışa" açıldı.

İlk kez “Erken Satış” ile satışa açılan, yatırımın yeni şehrindeki minimum fiyatlı bu fırsat evleri kaçırmamak için siz de bir an önce Finans Şehir’e gelin, en çok siz kazanın.

Forbes Dergisi Yatırım Değeri En Yüksek Projeyi Açıkladı!

Forbes Dergisi, Ekim 2017 sayısında İstanbul’daki gayrimenkul piyasasını mercek altına alan detaylı bir araştırma sonucu yayınladı. Bu yıl İstanbul’da satışı devam eden yaklaşık 1.500 markalı konut projesi incelenerek, getiri potansiyeli en yüksek projelerin listelendiği araştırmada; lokasyon, konut sayısı, ortalama metrekare kriterleri baz alınarak ulaşılan endeks değerine göre, toplam 50 proje listelendi.

Araştırma sonucuna göre, İstanbul Anadolu yakasının en yüksek getiri potansiyeli taşıyan projesi, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı’nın Finans Şehir projesi oldu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR

Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı,
Serüven Sk. No:1
Ümraniye/İstanbul

Bizi Takip Edin :